Co Twój samochód mówi o Tobie?

Dla niektórych ich samochód jest wszystkim. To odzwierciedlenie ich bogactwa, sukcesu, a nawet reklama dla ich firmy.
Jednakże trudna sytuacja gospodarcza utrudniła nadążanie za najnowszymi trendami na rynku, zwłaszcza w sytuacji, gdy koszt benzyny stale rośnie z biegiem lat, pozostawiając gospodarstwa domowe bez dodatkowej gotówki.
Jest jednak rozwiązanie: leasing. Niektóre z nich sprawiają że możesz zmieniać swój wizerunek tak często, jak Lady Gaga, z możliwością zmiany samochodu co dwa lata, jeśli chcesz.
Badania wykazały, że większość ludzi wyciąga wnioski na temat osoby na podstawie tego, czym kierują. Więc jakie samochody możesz wydzierżawić i co o Tobie mówią?

BMW

Gdy myślimy o prestiżu, często myślimy o BMW. Wybór jednego z tych samochodów mówi, że masz styl i klasę, ale także mówi, że dbasz o środowisko naturalne, ponieważ BMW dokonało postępu technologicznego, co oznacza, że zmniejszyło emisję CO2 przy jednoczesnej poprawie efektywności paliwowej.

Mercedes

Leasing tego samochodu mówi, że lubisz łączyć luksus z technologią i że zależy Ci na tym, co klienci myślą o wizerunku Twojej firmy. Są kabriolety i roadstery ale uważaj, psychologowie twierdzą, że szukasz uwagi, to masz problem z osobowością.

Volvo

Chociaż w ostatnich latach wizerunek Volvo zmienił się, wielu ludzi wciąż uważa, że Volvo to bezpieczna i niezawodna opcja.

Ale z dzisiejszych modeli sportowych można wybierać o wiele więcej. To oznacza, że lubisz dbać o swój styl, ale jednocześnie dbać o bezpieczeństwo i niezawodność – idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju działalności związanej z opieką lub rodziną.

Audi

Jeśli przeglądasz Audi, wydajność Twojego samochodu jest dla Ciebie najważniejsza, a Audi jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju i innowacji, z jednymi z najlepszych wnętrz. Byłby to świetny model do rozważenia gdy Twoja firma wiąże się z dużą ilością przejechanych kilometrów.

Land Rover


Jeśli chcesz go wziąć w leasing, mówisz o sobie i swojej firmie dwie rzeczy: jest ciężki i wytrzymały, ale też chce wyglądać dobrze! Land Rovery są zbudowane, aby wytrzymać każdy rodzaj terenu, ale także wyglądać dobrze na ulicach miasta.
Dzięki leasingowi samochodów możesz zmieniać wizerunek swój i swojej firmy co dwa lata, a jednocześnie pokazywać, że jesteś dobrym partnerem. Zawsze jednak szukaj opcji przyjaznych dla środowiska. W końcu, jaki jest lepszy wizerunek dla Ciebie i Twojej firmy niż ten, który mówi „Troszczę się o świat”?

Podobne wpisy